MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 14545317
nr 1454 5317
Sideboard
Teak, 1950/60-tal. Längd: 191, djup: 44 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:25:38
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
2.400 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
6
3.600 kr
6
3.800 kr
3.400 kr
6
3.600 kr (Budbetjänt)